COOPER&HUNTER

Про Cooper & Hunter

ІСТОРІЯ

Торгова марка С & H (Сooper & Hunter) належить компанії Сooper & Hunter International Corporation (USA) www.cooperandhunter.com.

Компанія була утворена на базі двох компаній: C.S. Cooper Company і Hunter Manufacturing Company. Винахід компанією C.S. Cooper першого комерційно успішного жідкозаполненного радіатора початок цикл інженерних інновацій в області охолодження і обігріву повітря. Будучи членом American Society of Heating, Refrigeratingand Air-Conditioning Engineers (ASHRAE), заснованої в США в 1892 році, компанія Hunter Manufacturing Company в 1930 роках була однією з перших, слідом за General Electric, виробників кондиціонерів з прямим випаровуванням і виносним повітроохолоджувальних конденсатором. У 1950-х роках компанією були розроблені, успішно реалізовувалися водні та гліколеві охолоджувачі для кондиціонерів комерційного та промислового призначення. У 1960-х освоєна інноваційна технологія - роторно-гвинтові компресори, які були дуже надійними і ефективними.

  У 2003 році була проведена реорганізація компанії Cooper & Hunter International Corporation, яка покликана закріпити її лідерські позиції у виробництві систем мікроклімату. Було прийнято рішення про перенесення виробництва за територію США, розширенні спектру пропонованого обладнання під торговою маркою C & H та виході на нові ринки збуту. Реалізовуючи нову маркетингову стратегію, компанією були відкриті представництва в країнах Північної і Південної Америки, Австралії, Європи та Азії.

Принципи роботи компанії незмінні: продукція С & H, це - інноваційні розробки, якість, надійність, зручність, і як наслідок - популярність у споживачів і комерційна привабливість для дистриб'юторів.

ПРОДУКЦІЯ

Багато років вдосконалення технологій і вивчення потреб споживачів призвели до того, що на сьогоднішній день компанія виробляє широкий асортимент продукції:

- всі типи кондиціонерів (віконні, настінні, мобільні, стельові, касетні, канальні, колонні, мульти-спліт системи, мультизональні системи і високотехнологічне обладнання, призначене для кондиціонування багатоповерхових будівель);

- кулери для води (підлогові, настільні, з газуванням і вбудованою системою фільтрації);

- обігрівачі (конвектори, тепловентилятори, інфрачервоні і масляні обігрівачі);

- зволожувачі повітря (ультразвукові та традиційні);

- очищувачі повітря (HEPA, ULPA, UV);

- системи очищення води.

Бездоганна якість продукції, що випускається - один з найважливіших пріоритетів Cooper & Hunter. У компанії були розроблені унікальні програми якості: «Стратегія досконалого продукту» і «Глобальний контроль якості», застосування яких дозволило досягти найвищих показників якості у виробництві кондиціонерів.

Устаткування C & H набуває все більшої популярності у споживачів, завдяки високому рівню надійності, унікальним технічним характеристикам, функціональному дизайну і широкому спектру пропонованої продукції.

ВИРОБНИЦТВО

Виробнича база Cooper & Hunter характеризується високим рівнем культури і стандартів виробництва:

- завод з виробництва кондиціонерів входить в першу десятку провідних світових виробників;

- на виробництві впроваджена і успішно реалізується унікальна програма Cooper & Hunter «Стратегія досконалого продукту». За високий рівень якості завод включений в рейтинг FAB-50 Forbes (видатні компанії Азіатсько-Тихоокеанського регіону);

- технологічні рішення науково-дослідного центру отримують статус «WorldAdvancedLevel» і «World TOP Level» Асоціації професійних експертів в області кліматичної техніки. Працює 300 лабораторій. Отримано 3000 патентів;

- продукція С & H має екологічний сертифікат OHSAS18000 - гарантія екологічної чистоти і безпеки;

- сумарна виробнича потужність - 27 млн ​​одиниць кліматичного обладнання: 20 категорій, 400 серій, 7 тис. Моделей;

- продукція Cooper & Hunter сертифікована ISO 9001, ISO 14000, CE, UL.

Кондиціонери C & H виробляється на заводі в м Джухай (Zhuhai) в 40 км від Гонг-Конга - об'єднаної виробничої і науково-експериментальному майданчику компаній GREE Electric Appliances, Inc. і DaikinIndustries, Ltd.

На цьому заводі DAIKIN виробляє, зокрема, інверторні моделі для японського ринку.

Наведемо кілька фактів, що характеризують високий рівень культури і стандартів виробництва цього заводу:

Нагороди виробничої бази Cooper & Hunter

- входить в першу десятку провідних світових виробників. У 2005 році тут проведено кожен 5-ий (!) Кондиціонер, проданий на планеті;

- впроваджена і успішно реалізується унікальна програма Cooper & Hunter «Стратегія досконалого продукту». За високий рівень якості! Завод включений в рейтинг FAB-50 Forbes (видатні компанії Азіатсько-Тихоокеанського регіону);

- науково-дослідному центру присвоєно статус «Національного дослідного центру з енергозбереження та охорони навколишнього середовища в області кондиціювання.

- ціна на цю техніку всередині Китаю на рівні японської продукції, а заводські ціни для зарубіжних споживачів дещо вищий, ніж на корейську продукцію