Про нас

Фірмовий магазин кондиціонерів Cooper and Hunter Черкаси - cooperandhunter.in.ua.

Основними перевагами обладнання ТМ Cooper&Hunter є високий рівень надійності, унікальні технічні характеристики, сучасний дизайн і широкий асортимент. Всі ці якості в сукупності здатні задовольнити запити будь-якого споживача.

- Заводи-виробники Сooper&Hunter International Corporation - лідери галузі. Вузька спеціалізація і наявність власної науково-дослідної бази, дозволяє бути завжди на крок попереду світових тенденцій у виробництві обладнання.

- Якість C & H забезпечується 100% контролем комплектуючих, ретельним дотриманням технології складання і обов'язковими випробуваннями кожної моделі, що сходить з конвеєра. Виявлення навіть одного незначного дефекту, допущеного ким-небудь із співробітників, обов'язково стає предметом аналізу і несе за собою управлінські та адміністративні рішення і всіх співробітників, контролюючих цей процес. Такі суворі стандарти забезпечують найвищу якість продукції, що випускається.

Продукція C & H має екологічний сертифікат OHSAS18000 - гарантія екологічної чистоти і безпеки.

Устаткування С & H є лідером в категорії надійність, що підтверджується статистикою сервісних центрів професійних кліматичних компаній: два гарантійних випадки на 1000 проданих моделей;

У кондиціонерах C & H застосовуються компресори іменитих японських виробників Daikin, Mitsubishi, Matsushita, Toshiba, Hitachi, Copeland;

Монтаж кондиціонера м. Черкаси проводиться тільки сертифікованими монтажниками.

Кращі ціни для роздрібних покупців і багаторічна практика вивіреної дилерської політики, яка формує довгострокові відносини з партнерами і користувачами обладнання.

Ми будемо раді співпраці з Вами! Телефонуйте вже сьогодні !!!